آموزش وردپرس
خانه / کتاب ، جزوه / پکیج کامل عمومی و اختصاصی درس به درس رشته تجربی

پکیج کامل عمومی و اختصاصی درس به درس رشته تجربی

اسم فایل در سایت فایل ۴۵ : پکیج کامل عمومی و اختصاصی درس به درس رشته تجربی 

 فایل ۴۵  یکی از پربازدیدترین سایتهای دانلود فایل در اینترنت است. این شامل مجموعه لینکهای مفید و گوناگون در سطح اینترنت است. در سایت فایل ۴۵ فایلهای مختلفی برای دانلود گردآوری شده است.  فایل ۴۸  این بار پکیج کامل عمومی و اختصاصی درس به درس رشته تجربی را از دسته بندی کتاب ، جزوه  برای دانلود ارائه نموده است.

 

کلمات کلیدی فایل : تست سراسری,تجربی

لذا برای دانلود فایل مورد نظر با عنوان  پکیج کامل عمومی و اختصاصی درس به درس رشته تجربی  از سایت فایل ۴۵ باید بر روی گزینه دریافت فایل در پایین کلیک کنید.

 

 

۱) این پکیج شامل تمام دروس عمومی و اختصاصی رشته تجربی است ۲) برای تک تک دروس هر کتاب، تمام تستهای سراسری سالهای اخیر که مربوط به آن درس می‌باشند، آورده شده‌اند ۳) اگر یک تست به دو یا چندین درس ارتباط داشته، در تمامی آن دروس آورده شده است ۴) هر فایل پی دی اف شامل تستها، کلید و پاسخنامه تشریحی است ۵) تمام صفحات با دقت بسیار زیاد طراحی شده اند تا حداکثر خوانایی را داشته باشند ۶) این پکیج در تاریخ دهم اسفند ۹۶ تهیه گردیده است ۷) هر نوع کپی برداری و یا انتشار این فایل‌ها شرعا حرام می‌باشد و از نظر اخلاقی نیز درست نیست پس خواهشمندیم در صورتی که افراد دیگری از دوستان و آشنایان شما مایل به داشتن این پکیج هستند، آنها را به همین فروشگاه راهنمایی بفرمایید زیرا زحمت بسیار فراوانی برای تهیه و دسته بندی این پکیج کشیده‌ایم تا شما کنکوری‌های عزیز بتوانید به راحتی هر چه تمام‌تر از آن استفاده کنید …

همچنین ببینید

روش تحقيق كيفي و روش نگارش گزارش تحقيق از فایل ۴۵

اسم فایل در سایت فایل ۴۵ : روش تحقيق كيفي و روش نگارش گزارش تحقيق  …