آموزش وردپرس
خانه / علوم انسانی / پاورپوینت تاثیر آموزش های فنی و حرفه ای با تکیه بر اقتصاد کوچک خانگی بر اشتغال زنان و بهبود کیفیت تولیدات داخلی در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی (مطالعه موردی:شهرستان کهنوج)

پاورپوینت تاثیر آموزش های فنی و حرفه ای با تکیه بر اقتصاد کوچک خانگی بر اشتغال زنان و بهبود کیفیت تولیدات داخلی در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی (مطالعه موردی:شهرستان کهنوج)

اسم فایل در سایت فایل ۴۵ : پاورپوینت تاثیر آموزش های فنی و حرفه ای با تکیه بر اقتصاد کوچک خانگی بر اشتغال زنان و بهبود کیفیت تولیدات داخلی در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی (مطالعه موردی:شهرستان کهنوج) 

 فایل ۴۵  یکی از پربازدیدترین سایتهای دانلود فایل در اینترنت است. این شامل مجموعه لینکهای مفید و گوناگون در سطح اینترنت است. در سایت فایل ۴۵ فایلهای مختلفی برای دانلود گردآوری شده است.  فایل ۴۸  این بار پاورپوینت تاثیر آموزش های فنی و حرفه ای با تکیه بر اقتصاد کوچک خانگی بر اشتغال زنان و بهبود کیفیت تولیدات داخلی در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی (مطالعه موردی:شهرستان کهنوج) را از دسته بندی علوم انسانی  برای دانلود ارائه نموده است.

 

کلمات کلیدی فایل : پاورپوینت,تاثیر ,آموزش های ,فنی , حرفه ای , تکیه , اقتصاد ,کوچک ,خانگی, اشتغال ,زنان , بهبود, کیفیت ,تولیدات ,داخلی , راستای ,تحقق ,شعار, اقتصاد, مقا?

لذا برای دانلود فایل مورد نظر با عنوان  پاورپوینت تاثیر آموزش های فنی و حرفه ای با تکیه بر اقتصاد کوچک خانگی بر اشتغال زنان و بهبود کیفیت تولیدات داخلی در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی (مطالعه موردی:شهرستان کهنوج)  از سایت فایل ۴۵ باید بر روی گزینه دریافت فایل در پایین کلیک کنید.

 

 

                نوع فایل: power point قابل ویرایش: 27 اسلاید   قسمتی از اسلایدها: •از مشكلات عمده اينگونه كسب و كارها، ناهمساني فضاي مسكوني با فضاي كسب وكار و به تبع سلب آرامش افراد و امكان بروز اختلاف نظر ميان خانوده هاست، لذا پيشنهاد ميشود كه از سوي متوليان امر مسكن، يك مكان مناسب در محيط خانه جهت انجام و ارائه اين مشاغل در نظر گرفته شود. بازايابي و فروش محصولات نيز به عنوان يك دغدغه در توسعه اين گونه كسب وكارهاست لذا به منظور فروش محصولات، و خدمات مشاغل خانگي برپايي جشنواره های متعدد فصلي از سوي نهادهاي مرتبط مفيد به نظر ميرسد. •از انجا كه اين مشاغل بيشتر به صورت سنتي در كشور رواج دارند، لذا؛ به منظور توسعه و گسترش محصولات در سطح ملي و جهاني، استفاده از فناوريهاي نوين، شناخت بازار و تبليغات درسطح ملي و بين المللي، رفع محدوديتهاي بازرگاني و همچنين ترغيب افراد در ايجاد خلاقيت و نوآوري در توليد محصولات خانگي و وجود سياستهاي حمايتي دولت، پيشنهاد ميشود كه همگي باعث موفقيت در اجراي كسب و كار خانگي ميشود.   &nbsp …

همچنین ببینید

دانلود پرسشنامه با موضوعات خودکنترلی و مقياس سيستم هاي بازداري وفعال سازي رفتاريدانلود پرسشنامه با موضوعات خودکنترلی و مقياس سيستم هاي بازداري وفعال سازي رفتاري از فایل ۴۵

اسم فایل در سایت فایل ۴۵ : دانلود پرسشنامه با موضوعات خودکنترلی و مقياس سيستم …