آموزش وردپرس
خانه / فنی و مهندسی / پاورپوینت High voltage Engineering

پاورپوینت High voltage Engineering

اسم فایل در سایت فایل ۴۵ : پاورپوینت High voltage Engineering 

 فایل ۴۵  یکی از پربازدیدترین سایتهای دانلود فایل در اینترنت است. این شامل مجموعه لینکهای مفید و گوناگون در سطح اینترنت است. در سایت فایل ۴۵ فایلهای مختلفی برای دانلود گردآوری شده است.  فایل ۴۸  این بار پاورپوینت High voltage Engineering را از دسته بندی فنی و مهندسی  برای دانلود ارائه نموده است.

 

کلمات کلیدی فایل : پاورپوینت, High voltage Engineering

لذا برای دانلود فایل مورد نظر با عنوان  پاورپوینت High voltage Engineering  از سایت فایل ۴۵ باید بر روی گزینه دریافت فایل در پایین کلیک کنید.

 

 

          نوع فایل power point   قابل ویرایش ۱۰ اسلاید   قسمتی از اسلایدها وقتي قطعه اي عايق تحت ميدان قرار ميگيرد (بين دو جوشن خازن)هر جزئي از آن تحت تاثير ميدان پلاريزه ميشود يا بعبارت ديگر بارهاي مثبت و منفي از هم جدا ميشوند و باعث گشتاور دوقطبي ميگردند در صورتيكه عايق از ملكولهاي قطبي تشكيل شده باشد اين ملكولها در جهت ميدان مرتب ميشوند جدا شدن بار ها از هم موجب پديد آمدن بارهاي مخالف با بارهاي موجود در سطح جوشن، در سطح عايق ميگردد ميدان ناشي از جداسازي بار در عايق باعث كوچك شدن ميدان در داخل عايق ميگردد(بار ثابت) نسبت ايندو ميدان عددي بزرگتر از واحد است بنام عدد عايقي ((εr اگر ولتاژ دو سر عايق ثابت باشد در اينصورت نسبت دو بار بعدو قبل از ورود عايق همان عدد عايقي خواهد بود ميتوان گفت كه عدد عايقي معرف پلاريزاسيون در عايق است اگر شدت ميدان اعمالي به عايق E باشد و ملكولهاي آنرا كروي فرض كنيم، شدت ميدان موضعي هر ملكول خواهد شد: EL= (εr+2)E/3 از طرفي بردار پلاريزاسيون يا پلاريزاسيون در واحد حجم عايق برابر است با: P …

همچنین ببینید

کارآموزی در کارخانه بهنوش، آشنایی با صنعت کنسانتره و آبمیوه‌سازی از فایل ۴۵

اسم فایل در سایت فایل ۴۵ : کارآموزی در کارخانه بهنوش، آشنایی با صنعت کنسانتره …