آموزش وردپرس
خانه / فنی و مهندسی / پاورپوینت پيکره بندی تايمر / کانترها

پاورپوینت پيکره بندی تايمر / کانترها

اسم فایل در سایت فایل ۴۵ : پاورپوینت پيکره بندی تايمر / کانترها 

 فایل ۴۵  یکی از پربازدیدترین سایتهای دانلود فایل در اینترنت است. این شامل مجموعه لینکهای مفید و گوناگون در سطح اینترنت است. در سایت فایل ۴۵ فایلهای مختلفی برای دانلود گردآوری شده است.  فایل ۴۸  این بار پاورپوینت پيکره بندی تايمر / کانترها را از دسته بندی فنی و مهندسی  برای دانلود ارائه نموده است.

 

کلمات کلیدی فایل : پاورپوینت پیکره بندی تایمر کانترها

لذا برای دانلود فایل مورد نظر با عنوان  پاورپوینت پيکره بندی تايمر / کانترها  از سایت فایل ۴۵ باید بر روی گزینه دریافت فایل در پایین کلیک کنید.

 

 

              نوع فایل power point   قابل ویرایش ۹۰ اسلاید   قسمتی از اسلایدها AVR ها نهایتا دارای سه تایمر / کانتر هستند (به جز MEGA128 که ۴ تایمر دارد) به علت وجود این سه تایمر /کانتر در میکرو نمونه AT90S8535 در این بخش قصد داریم به معرفی تمام تایمر کانتر ها و رجیستر های مربوطه و سپس پیکره بندی آنها در محیط BASCOME بپردازیم تایمر/کانترصفرهشت بیتی و قابلیت انتخاب کلاک از کلاک سیستم ، تقسیمی از کلاک سیستمی از پایه های خروجی را دارا است. تایمر / کانتر صفر با توجه به تنظیمات رجیستر کنترلی TCCR0می تواند متوقف شود پرچم سر ریز و مد مقایسه ای در رجیستر TIFR موجود است. فعال و غیر فعال کردن وقفه های تایمر/کانتر صفر در رجیستر TIMSK قابل تنظیم است. CONFIG TIMER0 = TIMER ,PREACALE =1|8|64|256|1024 تایمر می تواند فرکانس خود را از فرکانس اوسیلاتور بخش بر یک ، ۸، ۶۴ ، ۲۵۶ ، ۱۰۲۴ تامین کند. تایمر با دستورSTART TIMER شروع به شمارش و با دستور STOP TIMER متوقف می شود. تایمر پس از شمردن تا مقدار $FF پرچم سرریز خود را (OVF0 ) یک می کند. &nb …

همچنین ببینید

کارآموزی در کارخانه بهنوش، آشنایی با صنعت کنسانتره و آبمیوه‌سازی از فایل ۴۵

اسم فایل در سایت فایل ۴۵ : کارآموزی در کارخانه بهنوش، آشنایی با صنعت کنسانتره …