آموزش وردپرس
خانه / عمومی و آزاد / پاورپوینت مکانیک سیالات

پاورپوینت مکانیک سیالات

اسم فایل در سایت فایل ۴۵ : پاورپوینت مکانیک سیالات 

 فایل ۴۵  یکی از پربازدیدترین سایتهای دانلود فایل در اینترنت است. این شامل مجموعه لینکهای مفید و گوناگون در سطح اینترنت است. در سایت فایل ۴۵ فایلهای مختلفی برای دانلود گردآوری شده است.  فایل ۴۸  این بار پاورپوینت مکانیک سیالات را از دسته بندی عمومی و آزاد  برای دانلود ارائه نموده است.

 

کلمات کلیدی فایل : پاورپوینت مکانیک سیالات, پاورپوینت, مکانیک, سیالات

لذا برای دانلود فایل مورد نظر با عنوان  پاورپوینت مکانیک سیالات  از سایت فایل ۴۵ باید بر روی گزینه دریافت فایل در پایین کلیک کنید.

 

 

فرمت فایل : پاورپوینت قابل ویرایش   تعداد اسلاید : ۲۵۱   قسمت هایی از پاورپوینت :   تعریف سیال:   سیال ماده ای است که در اثر تنش برشی حتی ناچیز به طور دائم تغییر شکل می دهد . تنش برشی متوسط برابر با تقسیم نیروی برشی بر سطح است . توجه داریم که نیروی برشی همان مولفه ی مماسی نیرو بر سطح مزبور         می باشد . حال اگر این سطح آنقدر کوچک شود که به یک نقطه تبدیل شود آنگاه حد نیروی برشی بر این سطح نقطه ای را تنش برشی در یک نقطه می گویند .     مشخصه هاي جريان جريان يك سيال به انواع : تلاطمي ، آرام ، حقيقي ، آرمـاني بازگـشت  پذير و بازگشت ناپذير ، دائـمي و غيردائمي ،  يكنواخت و نايكنواخت ، گردشي و بي گردشي رده بندي مي شود. در اين بخش انواع مختلف جريان را بررسي و مشخص مي كنيم …

همچنین ببینید

زیبا سازی دکستاب ودرایوهادرویندوز۱۰ از فایل ۴۵

اسم فایل در سایت فایل ۴۵ : زیبا سازی دکستاب ودرایوهادرویندوز۱۰   فایل ۴۵  یکی از …