آموزش وردپرس
خانه / عمومی و آزاد / پاورپوینت مفاهیم سلامت، بیماری و پیشگیری

پاورپوینت مفاهیم سلامت، بیماری و پیشگیری

اسم فایل در سایت فایل ۴۵ : پاورپوینت مفاهیم سلامت، بیماری و پیشگیری 

 فایل ۴۵  یکی از پربازدیدترین سایتهای دانلود فایل در اینترنت است. این شامل مجموعه لینکهای مفید و گوناگون در سطح اینترنت است. در سایت فایل ۴۵ فایلهای مختلفی برای دانلود گردآوری شده است.  فایل ۴۸  این بار پاورپوینت مفاهیم سلامت، بیماری و پیشگیری را از دسته بندی عمومی و آزاد  برای دانلود ارائه نموده است.

 

کلمات کلیدی فایل : پاورپوینت مفاهیم سلامت, بیماری و پیشگیری, پاورپوینت , مفاهیم, سلامت, بیماری, پیشگیری

لذا برای دانلود فایل مورد نظر با عنوان  پاورپوینت مفاهیم سلامت، بیماری و پیشگیری  از سایت فایل ۴۵ باید بر روی گزینه دریافت فایل در پایین کلیک کنید.

 

 

فرمت فایل : پاورپوینت قابل ویرایش   تعداد اسلاید : ۱۳۳   قسمت هایی از پاورپوینت :   تعاریف سلامتی شرایطی که بدن ذهن و روان در امنیت قرار داشته و خصوصا اینکه از هر گونه بیماری یا درد جسمی رها باشد. جالینوس: سلامتی عبارت است از وجود نسبت معینی از عناصر تشکیل دهنده گرمی سردی رطوبت و خشکی است. ابن سینا: سلامت سرشت یا حالتی است که در آن اعمال بدن به درستی سر می‌زند. نقطه مقابل آن بیماری است.   تعریف نرمال(سلامت) از منظر علم پزشکی قدیم بر اساس الگوی آسیب شناسانه است و بر عملکرد غیرطبیعی تمرکز یافته است. نرمال، طبقه‌ای از مردم است که علایم غیر طبیعی ندارند. پس سلامت یا نرمال به گونه‌ای منفی تعریف می شود. الگوی آسیب شناسانه یک طرح دو قطبی است و افراد در طیف بین دو قطب دارند. …

همچنین ببینید

زیبا سازی دکستاب ودرایوهادرویندوز۱۰ از فایل ۴۵

اسم فایل در سایت فایل ۴۵ : زیبا سازی دکستاب ودرایوهادرویندوز۱۰   فایل ۴۵  یکی از …