آموزش وردپرس
خانه / فنی و مهندسی / پاورپوینت معماری بخش بستری بیمارستان در ۵۸ اسلاید کاملا قابل ویرایش

پاورپوینت معماری بخش بستری بیمارستان در ۵۸ اسلاید کاملا قابل ویرایش

اسم فایل در سایت فایل ۴۵ : پاورپوینت معماری بخش بستری بیمارستان در ۵۸ اسلاید کاملا قابل ویرایش 

 فایل ۴۵  یکی از پربازدیدترین سایتهای دانلود فایل در اینترنت است. این شامل مجموعه لینکهای مفید و گوناگون در سطح اینترنت است. در سایت فایل ۴۵ فایلهای مختلفی برای دانلود گردآوری شده است.  فایل ۴۸  این بار پاورپوینت معماری بخش بستری بیمارستان در ۵۸ اسلاید کاملا قابل ویرایش را از دسته بندی فنی و مهندسی  برای دانلود ارائه نموده است.

 

کلمات کلیدی فایل : پاورپوینت معماری بخش بستری بیمارستان در ۵۸ اسلاید کاملا قابل ویرایش

لذا برای دانلود فایل مورد نظر با عنوان  پاورپوینت معماری بخش بستری بیمارستان در ۵۸ اسلاید کاملا قابل ویرایش  از سایت فایل ۴۵ باید بر روی گزینه دریافت فایل در پایین کلیک کنید.

 

 

در این پروژه پاورپوینت معماری بخش بستری بیمارستان در ۵۸ اسلایدکاملا قابل ویراش و به طور کامل و جامع و کاربردی همراه با شکل و تصاویر و دیتایل و پلان طبق موارد زیر ارایه و تشریح شده است: ۱-  فهرست ۲-  تعریف بخش بستری و تاریخچه و نحوه طراحی همراه با تصویر ۳-  نحوه پذیرش بیماران در بخش بستری ۴-  موقعیت بخش بستری در بیمارستان ۵-  انواع بخش های بستری ۶-  بستری داخلی همراه با توضیحات ۷-  بستری جراحی همراه با توضیحات ۸-  بستری زنان و زایمان همراه با توضیحات ۹-  بستری کودکان  همراه با توضیحات ۱۰-    فلوچارت ارتباط بخش بستری با سایر بخش ها  11-    فرم های مختلف بخش بستری ۱۲-   انواع بخش بستری از نظر فرم پلان  13-    بخش بستری باز (نایتینگل) همراه با توضیحات ۱۴-   بخش بستری با یک راهرو و یک ایستگاه پرستاری همراه با توضیحات ۱۵-    بخش بستری با یک راهرو و دو ایستگاه پرستاری همراه با توضیحات ۱۶-    …

همچنین ببینید

کارآموزی در کارخانه بهنوش، آشنایی با صنعت کنسانتره و آبمیوه‌سازی از فایل ۴۵

اسم فایل در سایت فایل ۴۵ : کارآموزی در کارخانه بهنوش، آشنایی با صنعت کنسانتره …