آموزش وردپرس
خانه / فنی و مهندسی / پاورپوینت روشنایی در محیط کار

پاورپوینت روشنایی در محیط کار

اسم فایل در سایت فایل ۴۵ : پاورپوینت روشنایی در محیط کار 

 فایل ۴۵  یکی از پربازدیدترین سایتهای دانلود فایل در اینترنت است. این شامل مجموعه لینکهای مفید و گوناگون در سطح اینترنت است. در سایت فایل ۴۵ فایلهای مختلفی برای دانلود گردآوری شده است.  فایل ۴۸  این بار پاورپوینت روشنایی در محیط کار را از دسته بندی فنی و مهندسی  برای دانلود ارائه نموده است.

 

کلمات کلیدی فایل : پاورپوینت, روشنایی در محیط کار

لذا برای دانلود فایل مورد نظر با عنوان  پاورپوینت روشنایی در محیط کار  از سایت فایل ۴۵ باید بر روی گزینه دریافت فایل در پایین کلیک کنید.

 

 

              نوع فایل power point   قابل ویرایش ۱۶ اسلاید   قسمتی از اسلایدها تعریف نور و روشنایی :  نور: نور از نقطه نظر فیزیکی به عنوان قسمتی از یک طیف الکترومغنا طیسی تلقی می شود که بین طول موج های ۳۸۰ تا ۷۸۰ نانومتر قرار دارد .  روشنایی : انجمن مهندسان روشنایی واژه روشنایی را به عنوان انرژی تشعشعی    ارزیابی شده بوسیله چشم تعریف کرده اند.    ویژگی های روشنایی رضایت بخش:    نور کافی باشد    نور از نظر توزیع فرکانس مطلوب باشد    درخشندگی سطوح سبب خیرگی  نشود    سایه های مزاحم موجود نباشد روشنایی طبیعی : استفاده صحیح از روشنایی طبیعی به چگونگی نصب پنجره بستگی دارد . شرایط نصب پنجره :  در سطوح مساوی ، پنجره های بلند از پنجره های عریض بهتر است .  فاصله بین میز کار و پنجره نباید از فاصله دو برابر ارتفاع پنجره ها تجاوز کند. پنجره ها باید به نحوی نصب گردند که شیشه ها از ایجاد خیرگی و تابش نور مستقیم به چشم ها جلوگیری کند. &nbs …

همچنین ببینید

کارآموزی در کارخانه بهنوش، آشنایی با صنعت کنسانتره و آبمیوه‌سازی از فایل ۴۵

اسم فایل در سایت فایل ۴۵ : کارآموزی در کارخانه بهنوش، آشنایی با صنعت کنسانتره …