آموزش وردپرس
خانه / کتاب ، جزوه / پاورپوینت درباره ارزيابي فراگيران با استفاده از ابزار DOPS

پاورپوینت درباره ارزيابي فراگيران با استفاده از ابزار DOPS

اسم فایل در سایت فایل ۴۵ : پاورپوینت درباره ارزيابي فراگيران با استفاده از ابزار DOPS 

 فایل ۴۵  یکی از پربازدیدترین سایتهای دانلود فایل در اینترنت است. این شامل مجموعه لینکهای مفید و گوناگون در سطح اینترنت است. در سایت فایل ۴۵ فایلهای مختلفی برای دانلود گردآوری شده است.  فایل ۴۸  این بار پاورپوینت درباره ارزيابي فراگيران با استفاده از ابزار DOPS را از دسته بندی کتاب ، جزوه  برای دانلود ارائه نموده است.

 

کلمات کلیدی فایل : پاورپوینت,ارزیابی,فراگیران,استفاده,ابزار,DOPS

لذا برای دانلود فایل مورد نظر با عنوان  پاورپوینت درباره ارزيابي فراگيران با استفاده از ابزار DOPS  از سایت فایل ۴۵ باید بر روی گزینه دریافت فایل در پایین کلیک کنید.

 

 

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات   دسته بندی: Powerpoint   نوع فایل: ppt  (قابل ويرايش و آماده پرينت )   تعداد اسلاید: 25  اسلاید  قسمتی از متن فایل دانلودی اهداف جلسه oدر پايان اين جلسه شرکت کنندگان بايد قادر باشند: nکاربردهاي اين ابزار و چگونگي استفاده از آن را شرح دهند. nويژگيهاي اين ابزار و مزايا و محدوديتهاي آن را نام ببرند. nتوانايي خود را در استفاده از اين ابزار در ارزيابي فراگيران نشان دهند. oDOPS يعني… oDirect oObservation of oProcedural oSkills oDOPS چيست؟ oDOPS nروشي براي ارزيابي مهارتهاي عملي و دادن باز خورد nارزيابي بصورت عيني و ساخت يافته nمشاهده مستقيم فراگير در حين انجام پروسيجر در محيط کار واقعي nثبت نتايج مشاهدات ارزيابي کننده بر طبق يک چک ليست ساخت يافته            nارائه بازخورد عيني به فراگير oچرا DOPS؟ oمهارتهاي تکنيکي بايد در حين آموزش مورد ارزيابي قرار گيرند. oدر مدل سنتي استاد مسئول ارزيابي توانمندي فراگير است و روش  ارزيابي …

همچنین ببینید

روش تحقيق كيفي و روش نگارش گزارش تحقيق از فایل ۴۵

اسم فایل در سایت فایل ۴۵ : روش تحقيق كيفي و روش نگارش گزارش تحقيق  …