آموزش وردپرس
خانه / فنی و مهندسی / پاورپوینت جريان الکتریکی

پاورپوینت جريان الکتریکی

اسم فایل در سایت فایل ۴۵ : پاورپوینت جريان الکتریکی 

 فایل ۴۵  یکی از پربازدیدترین سایتهای دانلود فایل در اینترنت است. این شامل مجموعه لینکهای مفید و گوناگون در سطح اینترنت است. در سایت فایل ۴۵ فایلهای مختلفی برای دانلود گردآوری شده است.  فایل ۴۸  این بار پاورپوینت جريان الکتریکی را از دسته بندی فنی و مهندسی  برای دانلود ارائه نموده است.

 

کلمات کلیدی فایل : پاورپوینت, جریان الکتریکی

لذا برای دانلود فایل مورد نظر با عنوان  پاورپوینت جريان الکتریکی  از سایت فایل ۴۵ باید بر روی گزینه دریافت فایل در پایین کلیک کنید.

 

 

              نوع فایل power point   قابل ویرایش ۲۶ اسلاید   قسمتی از اسلایدها مدار الکتریکی مسیر بسته ای است که جریان الکتریسیته درآن برقراراست وازمنبع الکتریکی شروع وبه منبع الکتریکی ختم می شود. یک مدار الکتریکی از اجزاء زیر درست شده است: ۱-مولد،که جریان برق را تولید می کند. ۲-مصرف کننده که جریان برق را مصرف کرده وبه نوروگرما تبدیل می کند. ۳-کلید، که جریان راقطع ووصل می کند . ۴-جسم رسانا،که جریان الکتریکی را منتقل می کند. رسانا:حامل جريان الكترون می باشد يعنی حاوی الكترون آزاد است . رسانا : حامل جريان الكترون نمی باشد يعنی فاقد الكترون آزاد قابل حرکت است . توجه:نارساناها به تعداد کافی الکترون آزاد برای جابجایی ندارند ؛وقتی به نارسانا الکترونی اضافه یا کاسته شود جسم دارای بار الکتریکی مشود اما بار الکتریکی قابلییت جابجا شدن را ندارد.   فهرست مطالب و اسلایدها مدار الکتریکی قوه باتری شدت جریان مقاومت الکتریکی قانون اهم آهن ربا اثر قطب ها بر یکدیگر مالشی القای مغناطیسی آهن ربای الکتریکی   …

همچنین ببینید

کارآموزی در کارخانه بهنوش، آشنایی با صنعت کنسانتره و آبمیوه‌سازی از فایل ۴۵

اسم فایل در سایت فایل ۴۵ : کارآموزی در کارخانه بهنوش، آشنایی با صنعت کنسانتره …