آموزش وردپرس
خانه / علوم پزشکی / پاورپوینت با موضوع مدیریت کنترل کیفی

پاورپوینت با موضوع مدیریت کنترل کیفی

اسم فایل در سایت فایل ۴۵ : پاورپوینت با موضوع مدیریت کنترل کیفی 

 فایل ۴۵  یکی از پربازدیدترین سایتهای دانلود فایل در اینترنت است. این شامل مجموعه لینکهای مفید و گوناگون در سطح اینترنت است. در سایت فایل ۴۵ فایلهای مختلفی برای دانلود گردآوری شده است.  فایل ۴۸  این بار پاورپوینت با موضوع مدیریت کنترل کیفی را از دسته بندی علوم پزشکی  برای دانلود ارائه نموده است.

 

کلمات کلیدی فایل : پاورپوینت ,مدیریت , کنترل کیفی

لذا برای دانلود فایل مورد نظر با عنوان  پاورپوینت با موضوع مدیریت کنترل کیفی  از سایت فایل ۴۵ باید بر روی گزینه دریافت فایل در پایین کلیک کنید.

 

 

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات دسته بندی : پاورپوینت نوع فایل : .ppt ( قابل ويرايش و آماده پرينت ) تعداد اسلاید : ۶۴ اسلاید قسمتی از متن .ppt :         مدیریت کنترل کیفی داده های آزمایشگاهی به پزشکان کمک می کند در : پیگیری درمان تشخیص بیماری تست های غربالگری برای یافتن بیماری بدون شک برای داشتن یک جواب درست اولین کار کالیبراسیون روش ها و تجهیزات آزمایشگاهی می باشد یکی از راههایی که صحت کالیبراسیون و مستمر بودن آن را تایید می کند کنترل کیفی در آزمایشگاه است . تضمین کیفیت شامل کنترل و مدیریت در مراحل قبل از آزمایش – حین آزمایش و بعد از آزمایش خواهد بود به عبارت دیگر از شروع و ورود بیمار به آزمایشگاه از ثبت پذیرش – خونگیری تا انتهای کار که چاپ نتایج را در بر میگیرد.  فرایند پره آنالیتیکال: اغلب مشکلات تستهای آزمایشگاهی مر بوط به فرآیند پره آنالیتیکال می باشد ۱_درخواست آزمایش از طرف پزشک ممکن اشتباه باشد ۲_بیمار آمادگی مناسب نداشته باشد ( ناشتا بودن – عدم مصرف دارو ) ۳_جمع آوری ناصحیح نمونه توسط بیمارمثلا برای اندازه گیری …

همچنین ببینید

دانلود راهنمای تجویز و مصرف منطقي داروها مناسب پزشکان عمومی pdf از فایل ۴۵

اسم فایل در سایت فایل ۴۵ : دانلود راهنمای تجویز و مصرف منطقي داروها مناسب …