آموزش وردپرس
خانه / فنی و مهندسی / پاورپوینت با موضوع مدل سازی رفتاری

پاورپوینت با موضوع مدل سازی رفتاری

اسم فایل در سایت فایل ۴۵ : پاورپوینت با موضوع مدل سازی رفتاری 

 فایل ۴۵  یکی از پربازدیدترین سایتهای دانلود فایل در اینترنت است. این شامل مجموعه لینکهای مفید و گوناگون در سطح اینترنت است. در سایت فایل ۴۵ فایلهای مختلفی برای دانلود گردآوری شده است.  فایل ۴۸  این بار پاورپوینت با موضوع مدل سازی رفتاری را از دسته بندی فنی و مهندسی  برای دانلود ارائه نموده است.

 

کلمات کلیدی فایل : پاورپوینت ,مدل سازی رفتاری

لذا برای دانلود فایل مورد نظر با عنوان  پاورپوینت با موضوع مدل سازی رفتاری  از سایت فایل ۴۵ باید بر روی گزینه دریافت فایل در پایین کلیک کنید.

 

 

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات دسته بندی : پاورپوینت نوع فایل : .ppt ( قابل ويرايش و آماده پرينت ) تعداد اسلاید : ۱۶ اسلاید قسمتی از متن .ppt :         مدل سازی رفتاری توصيف مدار به صورت الگوريتم توصيف بر اساس جملات و بلوک های توصيف کننده رفتار مدار برنامه نويسی مشابه c ولی قابل سنتز است. امکان تمرکز بيشتر بر روی بهينه بودن الگوريتم عبارات ساختاری بلوک های initial و always ابزارهای اساسی در مدلسازی رفتاری اجرای بلوک ها به صورت موازی، هم زمان و مستقل هر بلوک معرف يک فعاليت مستقل  اين دو ساختار نمی توانند به صورت تو در تو به كار روند. بلوک initial با کلمه کليدی initial شروع می شود. جملات مربوط به بلوک بين begin و end قرار می گيرند. جملات با اجرای شبيه سازی در لحظه صفر آغاز شده و تنها يک بار اجرا می گردند. جملات درون بلوک به ترتيب اجرا می شوند. Initial    begin       Out[0]=1;       #15 Out[1]=1;       Out[1:0] =0;    end …

همچنین ببینید

کارآموزی در کارخانه بهنوش، آشنایی با صنعت کنسانتره و آبمیوه‌سازی از فایل ۴۵

اسم فایل در سایت فایل ۴۵ : کارآموزی در کارخانه بهنوش، آشنایی با صنعت کنسانتره …