آموزش وردپرس
خانه / علوم پزشکی / پاورپوینت با عنوان اشکال داروئی

پاورپوینت با عنوان اشکال داروئی

اسم فایل در سایت فایل ۴۵ : پاورپوینت با عنوان اشکال داروئی 

 فایل ۴۵  یکی از پربازدیدترین سایتهای دانلود فایل در اینترنت است. این شامل مجموعه لینکهای مفید و گوناگون در سطح اینترنت است. در سایت فایل ۴۵ فایلهای مختلفی برای دانلود گردآوری شده است.  فایل ۴۸  این بار پاورپوینت با عنوان اشکال داروئی را از دسته بندی علوم پزشکی  برای دانلود ارائه نموده است.

 

کلمات کلیدی فایل : اشکال داروئی, اشکال داروئی مایع, تزریقی, سن بیمار

لذا برای دانلود فایل مورد نظر با عنوان  پاورپوینت با عنوان اشکال داروئی  از سایت فایل ۴۵ باید بر روی گزینه دریافت فایل در پایین کلیک کنید.

 

 

۱ فايل پاورپوينت | ۱۵ صفحه اسلايد| قابل اجرا در آفيس ۲۰۱۰ و نسخه هاي جديدتر|قابل ويرايش و آماده چاپ بخشي از پاورپوينت  چه نيازي به اشکال داروئي وجود دارد؟ v عوامل وابسته به دارو v الف) قدرت زياد داروها v عدم امکان توزین دقیق پودر دارو توسط بیمار v تبدیل کردن پودر دارو به صورت قابل حمل و مصرف v v ب) حفاظت از دارو در برابر اکسيژن و رطوبت هوا v ج) حفاظت از دارو در برابر اسيد معده v د) پوشاندن مزه و بوي نامطبوع دارو v ه) تهيه اشکال دارويي مایع با حامل مناسب vمناسب برای مصرف کودکان و افراد مسن   v و) تهيه اشکال دارويي مناسب براي وارد کردن مستقيم دارو در جريان خون يا بافت هاي بدن ( مانند آمپول ها)      چه نيازي به اشکال داروئي وجود دارد؟ v  عوامل وابسته به بیمار v سن بيمار v سهولت مصرف اشکال دارویی مایع برای کودکان و افراد مسن   v نوع بيماري v استفاده از اشکال دارویی تزریقی در موارد خطیر که به اثر سریع نیاز است مثل مننژیت v استفاده از اشکال دارویی تزریقی در مواردی که بیمار بیهوش است       …

همچنین ببینید

دانلود راهنمای تجویز و مصرف منطقي داروها مناسب پزشکان عمومی pdf از فایل ۴۵

اسم فایل در سایت فایل ۴۵ : دانلود راهنمای تجویز و مصرف منطقي داروها مناسب …