آموزش وردپرس
خانه / کارآفرینی ، طرح توجیهی / بیش از ۲۰۰ایده ی جدید برای کسب و کار

بیش از ۲۰۰ایده ی جدید برای کسب و کار

اسم فایل در سایت فایل ۴۵ : بیش از ۲۰۰ایده ی جدید برای کسب و کار 

 فایل ۴۵  یکی از پربازدیدترین سایتهای دانلود فایل در اینترنت است. این شامل مجموعه لینکهای مفید و گوناگون در سطح اینترنت است. در سایت فایل ۴۵ فایلهای مختلفی برای دانلود گردآوری شده است.  فایل ۴۸  این بار بیش از ۲۰۰ایده ی جدید برای کسب و کار را از دسته بندی کارآفرینی ، طرح توجیهی  برای دانلود ارائه نموده است.

 

کلمات کلیدی فایل : ایده,کسب وکار,ثروت,خودکفایی, خوداشتغالی,۲۰۰ایده

لذا برای دانلود فایل مورد نظر با عنوان  بیش از ۲۰۰ایده ی جدید برای کسب و کار  از سایت فایل ۴۵ باید بر روی گزینه دریافت فایل در پایین کلیک کنید.

 

 

تمامی ایده ها حاصل ۶ماه تحقیق و پرس و جو در شبکه ها و بازارها و کتابها و مصاحبه کردن با افراد دارای کسب و کارموفق می باشد و امیدوارم این ایده ها بدرد افراد جویای کار و جوانان بخورد. از نظر من دیگر وقت آن رسیده که در ایران هم مثل اکثر کشورها مانند چین،در هر خانه یک تولیدی ایجاد بشه و خانوارها از نظر وضعیت اقتصادی اوضاع بهتری پیدا کنن و هر کس خویش فرمای خود بشود و از همه مهمتره آمار بیکاری کاهش پیدا کند. ایده های گفته شده در این فایل به عنوان جرقه ایی برای شروع کسب و کار می باشد و شخص جویای کار می تواند با تحقیق در مورد ان ایده و نسبت به شرایط خود شروع بکار کند. …

همچنین ببینید

طرح توجیهی پرورش عقرب یک میلیون عدد سال ۹۷ از فایل ۴۵

اسم فایل در سایت فایل ۴۵ : طرح توجیهی پرورش عقرب یک میلیون عدد سال …